Kontrola najetých kilometrů

Jedná se o aplikaci ministerstva dopravy. Po zadání vin kódu zobrazí hodnoty zjištěné na počítadle tachometru při technických prohlídkách na stanicích technické kontroly a stanicích měření emisí. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Vozidla v pátrání Policie ČR

Aplikace Policie České republiky. Po zadání registrační značky (SPZ) nebo vin kódu zobrazí, jestli po vozidlu pátrá Policie České republiky. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Vozidla v pátrání Policie SR

Vyhledávání v evidenci odcizených motorových vozidel Policie Slovenské republiky. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


VinCheck

VinCheck po zadání vin kódu zobrazí specifikaci vozidla jako je motor, výrobce, emisní norma, období výroby atp. Taktéž zobrazí zda nebí vozidlo v pátrání Policie ČR nebo Policie SR a dále jestli není vozidlo předmětem leasingu u některých finančních společností. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Povinné ručení

Na stránce České kanceláře pojistitelů zjistíte, zda je na vozidlo uzavřená zákonná pojistka. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


CarVertical

Pokud Vás zajímá opravdu podrobná historie ojetého auta doporučujeme službu carVertical.


Dobrý tip

Cenu povinného ručení si kontrolujte každý rok při výročí uzavření Vaší smlouvy. Pojišťovna, která byla nejlevnější loni, nemusí být nejlevnější letos.