Kontrola najetých kilometrů

Jedná se o aplikaci ministerstva dopravy. Po zadání vin kódu zobrazí hodnoty zjištěné na počítadle tachometru při technických prohlídkách na stanicích technické kontroly a stanicích měření emisí. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Vozidla v pátrání Policie ČR

Aplikace Policie České republiky. Po zadání registrační značky (SPZ) nebo vin kódu zobrazí, jestli po vozidlu pátrá Policie České republiky. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Vozidla v pátrání Policie SR

Vyhledávání v evidenci odcizených motorových vozidel Policie Slovenské republiky. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


VinCheck

VinCheck po zadání vin kódu zobrazí specifikaci vozidla jako je motor, výrobce, emisní norma, období výroby atp. Taktéž zobrazí zda nebí vozidlo v pátrání Policie ČR nebo Policie SR a dále jestli není vozidlo předmětem leasingu u některých finančních společností. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Povinné ručení

Na stránce České kanceláře pojistitelů zjistíte, zda je na vozidlo uzavřená zákonná pojistka. Kliknutím na tlačítko se otevře odkaz v novém okně.


Dobrý tip

Cenu povinného ručení si kontrolujte každý rok při výročí uzavření Vaší smlouvy. Pojišťovna, která byla nejlevnější loni, nemusí být nejlevnější letos.


Nejlevnější pneumatiky v České republice